Sprzedam auto

Chcesz w końcu sprzedać samochód, którym jeździsz od lat? Marzysz, by uzyskać za niego dobrą cenę i jak najszybciej znaleźć nabywców? Czytaj dalej.

Próba 1 – sprzedajemy samiJeśli zdecydowałeś się na sprzedaż samochodu, możesz sam próbować znaleźć szczęście w pozyskiwaniu potencjalnych nabywców. Zacznij od zrobienia badań wśród swoich znajomych, rodziny. Może ktoś chciałby nabyć samochód, którym Ty dysponujesz? Jeśli to pierwsze działanie nie zakończy się sukcesem, szukaj klientów poprzez umieszczanie ofert w magazynach drukowanych oraz na portalach internetowych.

Pamiętaj! Szukanie klientów na własną rękę ma jedną podstawową wadę. To Ty będziesz musiał osobiście prezentować swój samochód zainteresowanym, tracąc na tym mnóstwo czasu.

Próba 2 – decydujemy się na auto komisJeśli stwierdziłeś, że nie poradzisz sobie sam, możesz sprzedać samochód za pośrednictwem auto komisu . Dzięki tej opcji zaoszczędzisz czas – Twój samochód będą teraz prezentować potencjalnym klientom pracownicy komisu. Pamiętaj! Komis pobiera jednak znaczną prowizję za sprzedaż. Aby więc uzyskać odpowiednią dywidendę właściciel komisu podniesie cenę Twojego samochodu, a w konsekwencji dużo trudniej będzie znaleźć kupca.

Próba 3 – Skup samochodów OpoleJeśli chciałbyś sprzedaż samochód błyskawicznie, jak również nie tracić pieniędzy na wysokie prowizje, możesz skorzystać z usług portalu Skup samochodów Opole. Wystarczy, że uzupełnisz formularz dotyczący parametrów Twojego samochodu, a w ciągu kilku godzin skontaktuje się z Tobą konsultant, który zaproponuje Ci odpowiednie warunki sprzedaży.
Wypełnij formularz i błyskawicznie sprzedaj samochód!