Skup aut

Samochód możesz sprzedać na własną rękę, bądź za pośrednictwem komisu, narażając się na dodatkowe opłaty. Jednak jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży samochodu i uniknięciu dużej prowizji z pewnością przypadną Ci do gustu zasady, według których działa skup samochodów Opole.

Pierwszy etap współpracy z naszą firmą polega na uzupełnieniu formularzu, który znajduje się na stronie głównej portalu skup samochodów Opole. Na podstawie danych wysłanych przez Ciebie, czyli informacji m.in. o: przebiegu, marce, dodatkowych akcesoriach nasi rzeczoznawcy postarają się, jak najprecyzyjniej wycenić Twój samochód.

Chcę wypełnić formularz

W ciągu kilku godzin od otrzymania zgłoszenia (uzupełnionego formularzu wysłanego ze strony skup aut Opole) nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi zasady sprzedaży. To Ty wybierzesz miejsce i czas, w których dokonamy transakcji. Również od Ciebie zależy sposób uiszczenia opłaty: gotówką lub przelewem.

W dniu umówionego spotkania przyjedzie do Ciebie nasz konsultant. Podpisze z Tobą umowę kupna-sprzedaży, przekaże pieniądze w gotówce lub przelewem i odbierze samochód.

To naprawdę bardzo proste!

Wypełnij formularz i błyskawicznie sprzedaj samochód!